מתקני גידול לקנאביס רפואי

תכנון והקמת מתקני קנאביס רפואי

חברת האסקיטק עוסקת בתכנון והקמת מתקני גידול קנאביס רפואי בהתאם לדרישות התעשייה הפרמצבטית.
חברתנו מציעה טכנולוגיות ייחודיות המבוססות על ידע וניסיון רב, ומתאימה אותן לצורכי הלקוח. אנו מבצעים הקמת מתקני קנאביס רפואי העומדים בסטנדרטים של תנאי ייצור נאותים GMP.

עם התקדמות גל הלגליזציה, תעשיית הפרמצבטית מתחילה לאמץ את הסטנדרטים הגבוהים הנדרשים על מנת לעמוד בדרישות הרגולציה.

במשך שנים, הדימוי הפופולרי של מגדלי הקנאביס היה של תעשייה לא חוקית, תת קרקעית ולא מאורגנת, ולא של מתקני חקלאות תעשייתיים לבנים מבריקים. ניתן היה לחלום על פעולות בקנה מידה גדול יותר כמו בקרת איכות.

ככל שקנאביס רפואי הופך להיות חוקי, תעשיית הקנאביס הופכת מקצועית יותר. על ידי אימוץ השיטות והקפדנות של מדע הצומח והכימיה האנליטית, היא מבטיחה ייצור מוצרים בטוחים, עקביים ואיכותיים לשוק.

מדוע להשתמש בחדרים נקיים לייצור קנאביס רפואי

עדויות מצביעות על כך שקנאביס מזוהם מייצר סיבוכים בסיכון גבוה ואף מוות אצל משתמשים חסרי חיסון. מחקר שנערך בשנת 2017 גילה מספר פתוגנים חיידקיים ופטרייתיים על פני דגימה רחבה של מתקני מריחואנה רפואיים בקליפורניה. לאחר ששני חולים צעירים מתו מזיהומים פטרייתיים נדירים, נדרשו הרופאים למחקר נוסף כדי לקבוע את המקור.

חדרים נקיים כוללים "רמות דירוג " המציינות את מספר ספירת החלקיקים בתוך יחידת אוויר מעוקבת. פאנלים ומשטחים בדרגת ניקיון על מדפים ותפרים לניקוי קל ומהיר יותר עם הסרת חלקיקים טובה יותר. בחדרים אלו, פילטרים יעילים מעכבי חלקיקים (HEPA) מסירים חלקיקים, פתוגנים ונבגים, בעוד פילטרים המופעלים על ידי פחמן מסירים כימיקלים רעילים וריחות.

חדרים נקיים הפכו לסטנדרט בתעשיית הקנאביס הרפואי

מתקני קנאביס רבים מאמצים תקן של איכות אוויר המקובלת בחדרי אריזה של מכשירים רפואיים שאינם קריטיים. במקרים אלה נפוצה סביבת ISO 8, המשפרת את איכות האוויר על פני שטח משרדי סטנדרטי בגורם 10.

מתקני גידול לקנאביס רפואי