נציג בלעדי של חברת Laser Clean Rooms

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

לחברתנו צוות עם ניסיון עשיר שממיר את צרכי המזמין לתוכניות לביצוע תוך כדי שמירה על יעילות, חיסכון בעלויות, הבניה , עלויות האחזקה העתידית וחסכון באנרגיה .
אנו מייצגים את מפעל
LASER האיטלקי המוביל בתכנון וייצור חדרים נקיים.

קצת על החברה האיטלקית לייצור חדרים נקיים

LA.SER CLEAN ROOMS היא חברה מצפון איטליה המייצרת חדרים נקיים, חדרי קירור ומערכות סטריליזציה ובעלת ניסיון רב בתחום ספציפי זה. חברת LA.SER משרתת בעיקר את התעשיות הפרמצבטיות, כמו כן החלה LA.SER לעבוד במגזר הצבאי.

LA.SER החלה בפעילותה העסקית באיטליה בשנת 1981 ולאחר מכן התחלה להפיץ את מוצריה באירופה, בצפון אפריקה, במזרח התיכון, בדרום אמריקה, בסין ובשוק החדש ביותר של החברה – ארה"ב. החברה עובדת לפי תקן ISO 9000.

כיום יש ביכולתה של LA.SER להציע פתרונות מתקדמים לשימוש עם המערכת המודולרית שלה, המתוכננת להתקנה קלה ומהירה. החברה בעלת ניסיון רב בתכנון ,פיתוח ובניית פרויקטים. כמו כן חברת LA.SER נותנת שירותי הסמכה.

הייצור וטיפול במוצרים של LA.SER מתבצע במפעל עצמו באיטליה, בין המוצרים של החברה: פאנלים של מחיצות, דלתות ותקרות לתעשיית הפארמה, תאי מעבר, לוקרים ואביזרים עבור סביבות אנטיספטיות ועוד.

היצור של LA.SER מתאים לתעשיית פרמצבטית, מפעלי אלקטרוניקה וקוסמטיקה, בתי חולים, מפעלי מזון, תוספי תזונה ועוד.

קטלוג החברה האיטלקית

ייבוא ציוד לחדרים נקיים מאיטליה

מאמרים אחרונים במגזין חדרים נקיים

חדרים נקיים

חשיבות הסטריליזציה בחדרים נקיים

הקידמה וההתפתחות הטכנולוגית בשנים האחרונות הגבירה את הצורך ביצירת חללים סטריליים במקומות כמו בתי חולים, חברות הייטק, מפעלי תעשייה, מפעלי ביוטכנולוגיה, במוסדות ביטחוניים ועוד.החללים הסטריליים

קראו עוד »
הקמת חדרים נקיים

בדיקת והסמכת חדר נקי

חדר נקי הוא חדר הבנוי ומשמש לייצור פריטים בתנאים מוקפדים ביותר, החדר עצמו מתוכנן בצורה המונעת כניסת חיידקים או היווצרות חיידקים באוויר.הקמת חדרים נקיים דורשת

קראו עוד »