אספקת ציוד לחדרים נקיים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

ציוד תהליכי לחדרים נקיים בתחום הפארמה

בטיחות ויציבות סביבתית הם המפתח לכל פעולה מוצלחת של חדר נקי. הבסיס של כל החדרים הנקיים הם תכנון והקמת החדר עצמו, יחד עם ציוד החדר הנקי הנדרש לתפקודו היומיומי.

חדרים נקיים, הממוקמים בדרך כלל במתקנים גדולים יותר, הם אזורים שבהם הסביבה נשלטת. בחדרים אלו יש לנקות חומרים, רהיטים וציוד בסטנדרטים מסוימים. איכות האוויר מנוטרת ומתוחזקת לרמה מסוימת של חלקיקים. וכל מי שנכנס לסביבת החדר הנקי חייב ללבוש בגדים מיוחדים כדי למנוע מזהמים להיכנס לחדר הנקי ו / או להסתובב בתוכו. חדרים נקיים נמצאים לעיתים קרובות במתקני ייצור מכשירים רפואיים, תרופות, ואלקטרוניקה. ניתן להקים חדרי נקיים כחללים קבועים או כחללים זמניים או ניידים.

בין אם החדרים הנקיים קבועים, בין אם הם מכילים אקדחי ריסוס חנקן, אדי אדים, מקלחות אוויר, ארגזי כפפות, מחלפי אדים או ארונות ייבוש, חברת האסקיטק מומחית באספקת ציוד לחדרים נקיים ואף מייצגת מספר מפעלים בעולם שמייצרים:

  • מערכת חיטוי לחדרים נקיים
  • מיטות לבתי חולים
  • מערכת מילוי "ביקבוק" סטרילי

הזמינו את ציוד החדר הנקי הדרוש לכם בכדי להיות בטוחים – בחברת האסקיטק.
יש לנו את כל הציוד לשמירה על סביבת חדר נקי מאובטח. יש לנו מבחר גדול של ציוד לחדרים נקיים ומעבדות.

אספקת ציוד לחדרים נקיים

מאמרים אחרונים במגזין חדרים נקיים

חדרים נקיים

חשיבות הסטריליזציה בחדרים נקיים

הקידמה וההתפתחות הטכנולוגית בשנים האחרונות הגבירה את הצורך ביצירת חללים סטריליים במקומות כמו בתי חולים, חברות הייטק, מפעלי תעשייה, מפעלי ביוטכנולוגיה, במוסדות ביטחוניים ועוד.החללים הסטריליים

קראו עוד »
הקמת חדרים נקיים

בדיקת והסמכת חדר נקי

חדר נקי הוא חדר הבנוי ומשמש לייצור פריטים בתנאים מוקפדים ביותר, החדר עצמו מתוכנן בצורה המונעת כניסת חיידקים או היווצרות חיידקים באוויר.הקמת חדרים נקיים דורשת

קראו עוד »