אודותינו

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

חברת האסקיטק בע"מ מספקת פתרון כולל להקמת חדרים נקיים ומעבדות החל משלב האפיון והתכנון ההנדסי, דרך כל שלבי ההקמה והביצוע, ועד לתיקוף והסמכה עבור חברות מתעשיות הפארמה, ביוטק, אלקטרוניקה ,מזון ועוד.

צוות היועצים ומהנדסים של האסקיטק מורכב ממומחים ובעלי מקצוע ותיקים ומנוסים בתחומי התכנון, ההנדסה, הפיתוח, הטכנולוגיה והרגולציה, המהווים שותפים מקצועיים, מייעצים ומלווים את כלל לקוחותינו.

על מנת לספק ללקוחותינו פתרונות מתקדמים ויעילים ומוצר באיכות גבוה, חברת האסקיטק משתפת פעולה אסטרטגית עם החברות המובילות בתחום בניית חדרים נקיים, אספקת ציוד ומכונות. כך, חברת האסקיטק מייצגת בלעדית למפעל החדרים הנקיים האיטלקי Rooms Clean SER.LA . משנת 1981 המפעל מייצר מערך חדרים נקיים לשוק עולמי.

אנחנו מאמינים בשירות כערך מרכזי. ב האסקיטק אנחנו שותפים מלאים של לקוחותינו משלב החשיבה והתכנון ומעניקים ליווי וסיוע מקצועיים בכל שלבי הפרויקט תוך התאמת פתרונות כוללים ומותאמים לצרכיו ודרישותיו של כל אחד ואחד מלקוחותינו.

תכנון חדרים נקיים

מאמרים אחרונים במגזין חדרים נקיים

חדרים נקיים

חשיבות הסטריליזציה בחדרים נקיים

הקידמה וההתפתחות הטכנולוגית בשנים האחרונות הגבירה את הצורך ביצירת חללים סטריליים במקומות כמו בתי חולים, חברות הייטק, מפעלי תעשייה, מפעלי ביוטכנולוגיה, במוסדות ביטחוניים ועוד.החללים הסטריליים

קראו עוד »
הקמת חדרים נקיים

בדיקת והסמכת חדר נקי

חדר נקי הוא חדר הבנוי ומשמש לייצור פריטים בתנאים מוקפדים ביותר, החדר עצמו מתוכנן בצורה המונעת כניסת חיידקים או היווצרות חיידקים באוויר.הקמת חדרים נקיים דורשת

קראו עוד »